Doc.ua запис до лікаря

Балога зайнявся дискредитацією на Закарпатті Яценюка, Авакова та Шаранича

ЯценюкВиданню “Трибуна”, з джерел наближених до виборчого штабу кандидата у нардепи Віктора Балоги, стало відомо, що рекламним фірмам, які належать родині,  поставлено завдання розробити та розмістити в межах Закарпатської області білборди за участю  вказаних у заголовку осіб. 

Зокрема, спекулюючи на об’єктивних проблемах української міліції, котрі накопичувалися десятиліттями, Віктор Балога планує розгорнути кампанію дискредитації прем’єр-міністра Арсенія Яценюка, Міністра МВС Арсена Авакова та начальника УМВС України в Закарпатській області Сергія Шаранича.

На зображеннях розміщених на бордах планується показувати вказаних осіб на фоні жорстоких сцен насильства та вбивств, здійснених буцімто українською міліцією. Одночасно таким чином дискредитуватиметься політсила Арсенія Яценюка “Народний Фронт”, яка є головним конкурентом “Блоку Петра Порошенка” на майбутніх парламентських виборах.

Як відомо, нещодавно Віктор Балога заявив, що не буде розміщувати свої зображення на білбордах, а зекономлені кошти передасть на АТО.

 

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

2 відповіді до “Балога зайнявся дискредитацією на Закарпатті Яценюка, Авакова та Шаранича”

  1. пане Балого! Краще покажіть особистий приклад громадянському суспільству – підіть воювати на фронт в АТО, виконувати свій конституційний обовязок, заодно змиєте із себе увесь бруд, який на вас виливають.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *