На Закарпатті зустрілися з проблем українсько-румунського кордону

 

Сьогодні, 14 січня, у пункті пропуску «Дякове» Чопської митниці Міндоходів відбулась робоча зустріч, після реорганізаційних процесів відомств – учасників проекту. Захід пройшов в рамках Програми прикордонного співробітництва ЄІСП «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013».

 

 

З української сторони в зустрічі взяли участь представники Міністерства доходів і зборів України, Головного управління Міндоходів у Закарпатській області, Чопської митниці Міндоходів та Мукачівського прикордонного загону. З румунської сторони – представники Національного агентства фіскального адміністрування Румунії та Спільного технічного секретаріату Програми прикордонного співробітництва ЄІСП «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013».

 

 

Учасники зустрічі обговорили та обмінялися досвідом в реалізації та узгодженні плану заходів, які пов’язані з реалізацією проекту. В ході бесіди були окреслені ролі та обов’язки всередині команди проекту, а також – план дій та заходів, які необхідно вжити найближчим часом з метою реалізації проекту «Ефективні та безпечні кордони між Румунією та Україною».

 

 

Нагадуємо, проект передбачає будівництво нової інфраструктури пункту пропуску «Дякове». Його кошторисна вартість – 84,5 млн. грн. В результаті реалізації буде збільшено пропускну спроможність по вантажному і пасажирському напрямках, покращиться транспортна інфраструктура, а також підвищиться ефективність протидії контрабанді та порушеннях митних правил.

 

 

 Інформаційно-комунікаційний відділ

 

Головного управління Міндоходів у Закарпатській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *