На Закарпатті затримали контрабандних цигарок на майже мільйон гривень (фото)

На Закарпатті затримали контрабандних цигарок на майже мільйон гривень (фото)

Дві спроби незаконного переміщення цигарок з України до Угорщини на попередили цієї добиприкордонники Чопського загону у пункті пропуску «Тиса».

Першим у поле зору правоохоронців потрапив мікроавтобус «Mercedes» польської реєстрації, що прибув учора ввечері на виїзд з України. Під час огляду транспортного засобу, яким керував 33-річний громадянин Молдови, прикордонники помітили підозрілі зміни у його конструктивнихпорожнинах. Це стало підставою для проведення поглибленого огляду автомобіля. Під час такої перевірки прикордонний наряд спільно з митниками виявили у передній стійцімікроавтобуса 249 пачок цигарок різних марок.Щоб дістатись контрабандного тютюну, правоохоронцям довелося розібрати стійку.

Як результат, приховані від контролю цигарки та мікроавтобус «Mercedes» 2010 року випуску на загальну суму понад 624 тисячі гривень буловилучено у відповідності до чинного законодавства.

За декілька годин прикордонники затримали ще одну партію контрабандного тютюну. Цього разу цигарки відшукали у мікроавтобусі «Mercedes» української реєстрації, яким керував 22-річний житель Сумщини. Під час прикордонно-митного огляду під заднім сидінням пасажирського відсіку правоохоронці виявили тайник. З метою перевезення тютюну у мікроавтобусі було обладнано подвійне днище. Доступ до нього став можливим після відкручування сидінь та демонтажу декоративної обшивки і плити ДСП, яка слугувала кришкою тайника. Більшість прихованих сигарет були обмотані поліетиленовою плівкою, решта – рівномірно розміщені по периметруднища.

Як і в попередньому випадку, транспортний засіб 2003 року та виявлені у ньому сигарети на загальну суму 287 тисяч гривень у власника вилучили співробітники митниці.

Прес-служба Чопського прикордонного загону

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *