На Закарпатті встановили 17 туристичних покажчиків

 На основних автодорогах краю завершено встановлення  туристичних показчиків. Так, департаментом житлово– комунального господарства, будівництва та інфраструктури Закарпатської обласної державної адміністрації завершено  реалізацію заходів, щодо забезпечення інформаційного облаштування об′єктів історико – культурної спадщини у складі регіональної та національної мереж туристично – екскурсійних маршрутів.
Знаки встановлено – на об’їзній дорозі міста Ужгород – КПП «Ужгород», які вказують напрямок та відстань до Ужгородського та Невицького замків.  На трасі Київ-Чоп встановлено  знаки, що  вказують напрямок та відстань до Мукачівського та Чинадіївського замків та замку графів Шенборнів.
На автомобільних  дорогах Мукачево – Рахів – Івано – Франківськ – Рогатин – Львів  та Долина – Хуст встановлено знаки,  які вказують напрямок та відстань до Карпатського біосферного заповідника «Долина нарцисів» та Національного природнього парку «Синевир», Полонина Боржава.
На Хустщині встановлено покажчик Церква св. Миколи, Михайлівська церква, на Рахівщині – «Географічний центр», Карпатський біосферний заповідник.
Департамент житлово- комунального господарства,
будівництва та інфраструктури ОДА

покажчик

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *