На Закарпатті судитимуть чотирьох членів ОЗГ за створення міжнародного каналу нелегальної міграції

На Закарпатті судитимуть чотирьох членів ОЗГ за створення міжнародного каналу нелегальної міграції

За процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури завершено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт стосовно чотирьох учасників організованої групи за фактом незаконного переправлення осіб через державний кордон (ч. 2, 3 ст. 332 КК України).

За даними слідства, вказані громадяни, серед яких троє закарпатців і киянин, брали участь у створенні масштабного каналу незаконної міграції. Вихідців із країн Азії – Індії, Шрі-Ланки, Пакистану, Афганістану – вони доправляли до прикордонних населених пунктів Закарпаття. Тут забезпечували тимчасовим житлом і готували до подальшого перетину лінії кордону в обхід пунктів пропуску. Встановлено, що на територію України мігранти потрапляли з Російської Федерації завдяки одному зі спільників обвинувачених, особу якого встановлюють.
Упродовж 2020 року правоохоронці неодноразово виявляли та блокували спроби незаконного переправлення іноземців, до яких можуть бути причетними четверо обвинувачених. У ході проведення оперативно-розшукових дій встановлено місця проживання фігурантів і місця утримання іноземців, транспортні засоби, які використовувалися для перевезення мігрантів.

Досудове розслідування у вказаному провадженні здійснювалося співробітниками Головного управління Нацполіції в Закарпатській області із залученням працівників роти спеціального призначення КОРД. Стосовно інших осіб, яких підозрюють у причетності до злочину, ще триває слідство.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *