На Закарпатті прикордонники здійснили несподіваний “наліт” на Стужицю (відео)

На Закарпатті прикордонники здійснили несподіваний “наліт” на Стужицю (відео)
Прикордонники відпрацьовували село Стужиця на Великоберезнянщині, що адміністративно відноситься до Ужгородського району.
Населений пункт знаходиться поблизу стику трьох кордонів – українського, словацького і польського. Через цю територію проходить один з каналів нелегальної міграції та контрабанди сигарет.
Прикордонники “пройшлися” по помешканням осіб, ймовірно, причетних до протиправної діяльності.

Міністерство внутрішніх справ Словацької Республіки ліквідувало відділення прикордонної поліції в селі Тополя, що знаходиться за 15 кілометрів від україно-словацького кордону.

Словацькі прикордонники знаходилися на другій лінії боротьби з незаконною міграцією, контролювали польський та український напрямок переміщення нелегалів.

Місцеве населення висловлює глибоке занепокоєння таким кроком урядовців, воно більше не почуває себе у безпеці. Цього року прикордонники Тополі затримали 8 осіб, які потрапили до Словаччини нелегальним шляхом. Частину особового складу відділення перемістять безпосередньо на кордон з Україною до відділення села Улич. Повідомляє Katarína Kleknerová TV JOJ.

Складається враження, що Словаччина послаблює охорону свого східного кордону з внутрішньої сторони. В умовах гібридної війни Росіїйської Федерації проти України виникає загроза проникнення до нашої країни нелегальним шляхом ворожої агентури РФ з території Європейського Союзу. Очевидно, що є потреба посилити цей напрямок охорони державного кордону, що контролюється Чопським прикордонним загоном.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.