Словаччина ліквідувала відділення прикордонників на межі з Закарпаттям (відео)

Словаччина ліквідувала відділення прикордонників на межі з Закарпаттям (відео)

Міністерство внутрішніх справ Словацької Республіки ліквідувало відділення прикордонної поліції в селі Тополя, що знаходиться за 15 кілометрів від україно-словацького кордону.

Словацькі прикордонники знаходилися на другій лінії боротьби з незаконною міграцією, контролювали польський та український напрямок переміщення нелегалів.

Місцеве населення висловлює глибоке занепокоєння таким кроком урядовців, воно більше не почуває себе у безпеці. Цього року прикордонники Тополі затримали 8 осіб, які потрапили до Словаччини нелегальним шляхом. Частину особового складу відділення перемістять безпосередньо на кордон з Україною до відділення села Улич. Повідомляє Katarína Kleknerová TV JOJ.

Складається враження, що Словаччина послаблює охорону свого східного кордону з внутрішньої сторони. В умовах гібридної війни Росіїйської Федерації проти України виникає загроза проникнення до нашої країни нелегальним шляхом ворожої агентури РФ з території Європейського Союзу. Очевидно, що є потреба посилити цей напрямок охорони державного кордону, що контролюється Чопським прикордонним загоном.

 


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.