Medikit UA

На Закарпатті прикордонники напередодні Дня перемоги над нацизмом у ІІ світовій війні посилять заходи безпеки

На Закарпатті прикордонники напередодні Дня перемоги над нацизмом у ІІ світовій війні посилять заходи безпеки

Посилені заходи безпеки на державному кордоні проводяться співробітниками Державної прикордонної служби України напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Вони проводяться з метою недопущення ввезення в Україну зброї, боєприпасів, вибухівки, інших засобів терору, а також в’їзду в Україну чи транзитного проїзду осіб із сепаратистськими та екстремістськими настроями, котрі можуть дестабілізувати ситуацію в нашій країні. Зокрема, це стосується і осіб на мотоциклах, котрі відносяться до байкерського руху «Ночные волки».

Такі заходи безпеки проводяться на основі проведеного аналізу та досвіду попередніх років, адже у 2017-2018 роках такі спроби мали місце з боку членів російського байкарського клубу «Ночные волки» та їх адептів, з так званих самопроголошених «ДНР/ЛНР» – байкарського клубу «Ночные волки. Донбасс», які прямували напередодні 9 травня під загальним гаслом мотопробігу «Дороги Победы – на Берлин-2018».

Жодних організованих груп байкерів чи навіть одиночних мотоциклістів-провокаторів державний кордон за період пасхальних та травневих свят не перетинали ні на в’їзд, ні на виїзд. Однак не виключаються спроби з боку окремих представників згаданих та інших радикальних байкарських клубів потрапити на територію України поодинці або невеликими групами під виглядом мототуристів та реалізувати провокаційні дії, що, у свою чергу, може призвести до виникненню конфліктних ситуацій між представниками згаданої організації та патріотично налаштованими жителями українського прикордоння,  та що може бути використано російськими ЗМІ для створення відповідної інформаційної «картинки».

Тому у разі прибуття в пункти пропуску іноземців (насамперед, що пересуваються мототранспортом), які агресивно налаштовані щодо держави Україна, будуть висловлювати незадоволення українською владою, прямувати з прапорами РФ, проросійською символікою, георгіївськими стрічками, матеріалами агітаційного характеру, буде прийматись рішення щодо непропуску таких осіб (груп) в Україну, за наявності правових підстав буде заборонено цим особам (групам) в’їзд в Україну у визначеному законодавством порядку.

Щодо порядку контролю та оформлення зазначеної категорії іноземців, а також на випадок виникнення конфліктних і інших нестандартних  ситуацій в пунктах пропуску Держприкордонслужбою уточнено взаємодію з підрозділами СБУ, Нацполіції та ДФС.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *