Біля Ужгорода проведуть військовий вишкіл для молоді

Біля Ужгорода проведуть військовий вишкіл для молоді

18-19 травня Закарпатська молодіжна організація «Сокіл» проводить вишкіл в Ужгородському районі, який залучить учнів старших класів та студентів віком від 16 років із Закарпатської та сусідніх областей.

Вишкіл буде проходити 2 дні і 2 ночі, протягом якого учасники ознайомляться з основами таборування, освоять декілька видів бойового мистецтва, що спрямовані на самозахист і ведення бою голіруч, дізнаються про головні правила ведення бою. Окрім фізичного виховання молодь пройде курс азів тактичної медицини в умовах війни від військових медиків, які ділитимуться знаннями та власним досвідом набутим в умовах російсько-української війни.

Ввечері, після освітньої програми, учасники будуть проводити вечірню ватру, разом з цікавими розповідачами, які висвітлять теми становлення націоналізму в Україні та проведуть спільну дискусію, із залученням всіх слухачів, а завершуватись ватри будуть українськими піснями під гітару та співи учасників.

За словами організаторів їхньою метою є провести вишкіл для молоді, що спрямований на національно-патріотичне виховання та формування національно-свідомих громадян України, створення позитивного  образу захисника України.

Протягом двох днів табір має вишколити 40 учасників та надати їм знання по тактичній медицині, основам стратегії ведення бою та самообороні.

Табір організовує Закарпатська обласна молодіжна громадська організація  “Сокіл”, спільно з однодумцями та прихильниками організації.

Зголошення на вишкіл триває до 12 травня.

Посилання на зголошення:

https://forms.gle/ncAHNfkNNksNjTK36

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *