На Закарпатті побачило світ образотвоче видання “Ігор Панейко. Малярство. Театр”

На Закарпатті побачило світ образотвоче видання “Ігор Панейко. Малярство. Театр”

За підтримки департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Закарпатської ОДА цього року видано 14 книг закарпатських авторів.

Серед цих видань і альбом «Ігор Панейко. Малярство. Театр».

Книга загальним тиражем 200 примірників побачила світ у видавництві Олександри Гаркуші за рахунок коштів обласного бюджету (79,4 тис. грн) та за сприяння департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Закарпатської ОДА.

Біль і драматизм людського та мистецького буття художник виявляє й одночасно ховає у складних мистецьких композиціях своїх творів за допомогою кольору. За простим, на перший погляд, сюжетом творів прихований складний філософський зміст, осягнути який дано не кожному. Живопис Ігоря Панейка неповторний не стільки за формою, як за дивовижним внутрішнім наповненням і світлом.

У книзі підписи до робіт подано українською та англійською мовами, що значно розширює коло її читачів.

Довідка

Ігор Панейко – художник-графік, живописець, педагог. Із 1982 р. митець бере участь у художніх виставках, зокрема в Кошице, Будапешті, Львові, Києві, Ужгороді. Основні теми у творчості митця – це людина, буття, всесвіт. Ігор Панейко працює в галузі станкового живопису акварелі та книжкової графіки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *