На Рахівщині мешканці Костилівки заблокували будівлю сільради

На Рахівщині мешканці Костилівки заблокували будівлю сільради
Про це повідомляє у соцмережі Фейсбук депутат Рахівської райради Микола Кокіш-Мельник.
14.12.2020р. відбулась сесія Рахівської міської ради на котру прийшло біля 120 мешканців с.Костилівка Рахівського району з вимогою врахувати їхню думку і запропонувати посаду старости діючій голові Інні Савляк !
Та голова Рахівської міської ради Віктор Медвідь не захотів слухати думку мешканців, до останнього тримав інтригу й ні з ким не погоджував та нікому не повідомляв про можливу кандидатуру, чим порушив регламент і вніс безпосередньо на сесії свою кандидатуру на старосту села, людину, яка немає майже жодної підтримки в селі( зі слів мешканців які були в раді) й ледве ледве шляхом спекуляцій тільки завдяки 14 депутатів з 27 голосуючих протягнули дане рішення в супереч думки громади під крики «ганьба».
Тому мешканці с.Костилівки вкрай обурились такими діями голови Рахівської міської ради Віктора Медведя і після сесії заблокували вхід в адмін будівлю сільської ради с.Костилівка і заявляють, що якщо Віктор Медвідь не змінить свою позицію і депутати Рахівськоі міської не переглянуть своє рішення, то будуть вдаватися до більш радикальних дій аж до перекриття дороги Мукачево-Рогатин поки їх не почують!
Нагадую, с.Костилівка Рахівського району мала свого кандидата на голову Рахівської міської ради за якого віддали приблизно 80% мешканців.
Олексій Петров – голова Закарпатської обласної ради

Ви як фактичний керівник партії

Слуга Народу – Закарпаття

може вплинете на свого однопартійця Віктора Медведя щоб таки прислухався до думки громади с.Костилівка???

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *