На Закарпатті підбили підсумки міжнародної гуманітарної місії угорських волонтерів та українських військових (відео)

На Закарпатті підбили підсумки міжнародної гуманітарної місії угорських волонтерів та українських військових (відео)

На базі Ясінянської територіальної громади (голова Андрій Делятинчук) відбулося підбиття підсумків міжнароної гуманітарної місії “Від серця до серця” (“Szívből szíving”) , організована за допомогою Благодійного фонду Угорської Республіки (директор пан Антал Маросі (Antal Marosi), закарпатських волонтерів та  та українських військовослужбовців з військової частині А2250.

Угорські та закарпатські волонтери здійснюють гуманітарну операцію в районах, що зазнали жахіть рашистської окупації (фото)

Модерував зустріч її безпосередній організатор і надхненник полковник Микола Журавльов, який зазначив, що всі поставлені завдання були виконані, гуманітарна допомога була доставлена в постраждалі від російської агресії населені пункти Чернігівської та Київської областей.

Враховуючи позитивний досвід, організатори заходу вирішили продовжити роботу і розширити географічні межі гуманітарної місії на Харківщину та Миколаївську і Херсонську області, потім на Сумщину.

Пан Антал подякував збройним силам України, які забезпечили доставку та охорону міжнародної гуманітарної місії, а також зазначив, що  для Ясінянської громади незабаром надійде вантаж з необхідними ліками.

Символічно, що учасники гуманітарної місії зробили фото в географічному центрі Європи в селі Ділове Рахівського району.

Лінгвістичний супровід здійснювала Тулейбич Емілія Олександрівна. головний спеціаліст відділу міжнародних відносин Ясінівської територіальної громади.

/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *