На Закарпатті палають автівки політиків, які стають жертвами міжвидової боротьби

Про це пише Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/388

❗️На Закарпатті горять автівки політиків.  Останні активно готуються до майбітніх виборів, обговорюють коаліції, малюють схеми і … стають жертвами у міжвидовій боротьбі.

❗️На протязі трьох днів спалено машини депутатів Закарпатської обласної та Ужгородської міської ради.

❗️Сьогодні серед білого дня відбувся підпал автомобіля депутата фракції ВО «Батьківщина» Георгія Горвата, у неділю полум’я охопило у власному дворі мікроавтобус секретаря Ужгородської міськради Арсена Мелкумяна («Слуга народу»).

❗️Обидва випадки зафіксовані на камери відеоспостереження на яких добре видно зловмисників, що вчинили злочин.

❗️Що відбувається?

❗️В той час як наші хлопці на фронті ціною власного життя стримують атаки ворога,  в тилу знову піднімає голову корупційна гідра, йде дерибан землі освоюються грошові потоки. Хтось комусь переходить дорогу, чи не виконує взяті зобов’язання. От і маємо в мирному Закарпатті спалахи кримінальних злочинів направлених проти «обранців народу». 

❗️Георгій Горват є членом депутаської більшості в обласній раді, входить до пулу депутатів яких контролює голова Мукачівської районної ради Михайло Ланьо (Блюк). ❗️«Наїзд» на таку людину є викликом, який загрожує стабільності в області, адже не факт, що у відповідь не будуть застосовані аналогічні методи.

❗️Постає питання до начальника Закарпатської ОВА Віктора Микити та керівництва правоохоронними органами краю, чи спроможні  вони зупинити небезпечну тенденцію та перевести ситуацію у контрольоване русло.

https://

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *