Мукачівці обурені спотворенням архітектурного шарму міста депутатами-бізнесменами (відео)

Мукачівці обурені спотворенням архітектурного шарму міста депутатами-бізнесменами (відео)

Небайдужі Мукачівці звернули увагу на заміну бруківки на  території біля кав’ятні  в архітектурному ансамблі історичної частини міста.

Вони вважають, що такі дії власників спотворюють центр Мукачева, а влада бездіє коли мова йде про підприємства пов’язані з місцвими депутатами.

Відео розмістив Александр Гогуля в спільноті Мукачево SOS та прокоментував користувавч Фейсбука Анрі Арно:

“Я так розумію що “опція” самоуправства доступна всім “властьімущим”? Бо не кожен смертний може собі дозволити зняти бруківку яка йому недовподоби і “постелити” таку як йому хочеться. І небіда що це не вписується в архітектуру центральної частини.

Мова йде про власників кавярні Тайм на площі Кирила і Мефодія- Олеся Островська (депутат міськради) та Микола Островський – які вирішили зробити ремонт у своєму закладі, зняли частину бруківки і роблять так як подобається їм.

Чи є в місті служба яка слідкує за такими речами. можливе це Управління міського господарства Мукачівської міської ради або Управління муніципальної інспекції Мукачево ?”

Мукачівці зазначають, що депутатка Островська Олеся є донькою Іваницької Ганни яка 2005 по 2014 роки працювала на посаді заступника міського голови.

/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *