Категорії Закарпаття Новини

На Закарпатті незаконно видобули гравію на 405 мільйонів гривень

Тимчасова слідча комісія «Нацресурс» разом зі спеціалістами Держекоінспеції Закарпаття виявила низку порушень у гірських районах краю. Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Закарпатській області.

Зокрема, на Тячівщині було викрито незаконний видобуток та переробку гравію.

Як встановили комісія та екоінспекція, під виглядом аграрної фірми підприємство видобуває піщано-гравійну суміш без жодних дозволів на переробку. На території зафіксували близько 150.000 тон незаконно здобутої піщано-гравійної суміші, що є еквівалентом 405 мільйонів гривень.

Жоден з підприємців не зміг пред’явити дозвільні документи на переробку корисних копалин, не кажучи вже про відсутність документа оцінки впливу на довкілля, без якого взагалі заборонена діяльність підприємства.

Інформацію про видобування піщано-гравійної суміші екологи отримали від прикордонників. На місце господарської діяльності викликали слідчо-оперативну групу поліції, яка зафіксувала всі згадані порушення.

Правоохоронці повинні розслідувати ці злочини і притягнути винуватців до кримінальної відповідальності, – кажуть в екоінспекції.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *