На Закарпатті митники вилучили “лівий” “Мерседес”

«Mercedes-Benz» вилучено, причина – невідповідність у документах
Громадянин України намагався ввести в Україну мікроавтобус «Mercedes-Benz», подавши митному органу як підставу для його переміщення документи, що містять неправдиві відомості. Це сталося на митному посту «Тиса» Чопської митниці Міндоходів в суботу, 29 березня 2014 року. Українець прямував з Італії в Україну в приватних справах.
Громадянину запропоновували заповнити митну декларацію, в якій він вказав свої паспортні дані, відсутність в нього іноземної валюти, наявність особистих речей, а також відомості про транспортний засіб, на якому він перетинав митний кордон – вантажний мікроавтобус (фургон малотоннажний) марки «Mercedes-Benz», модель «Sprinter CDI», реєстраційний номерний знак України. При усному опитуванні громадянин підтвердив відомості, вказані ним у митній декларації.
Як підставу для переміщення транспортного засобу через митний кордон України громадянин подав митному органу свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, видане на фургон малотоннажний марки «Mercedes-Benz», модель «Sprinter 316CDI», власником якого зазначено жителя Чернівецької області.
У фахівців митниці деякі факти викликали сумніви, через це було прийнято рішення провести поглиблений огляд. В ході якого виявлено невідповідність номера кузова переміщуваного транспортного засобу, номеру кузова, зазначеному у свідоцтві про реєстрацію.
Такі дії громадянина України мають ознаки порушення, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Щодо нього складено протокол про порушення митних правил. На підставі статті 511 Митного кодексу України за цим протоколом в нього тимчасово вилучено товари – безпосередні предмети порушення.
Для визначення вартості вилученого транспортного засобу залучено спеціаліста-експерта.

Інформаційно-комунікаційний відділ
Головного управління Міндоходів у Закарпатській області
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *