На Закарпатті “карткові” аферисти використовують записи телефонних розмов постраждалих

На Закарпатті “карткові” аферисти використовують записи телефонних розмов постраждалих

банкоматОстаннім часом почастішали випадки крадіжки грошей у довірливих закарпатців з допомогою телефонних дзвінків.

На цьому тижні до редакції видання “Трибуна” звернулося троє постраждалих, усі пенсіонери в яких “карткові” аферисти видурили кошти.

Злочинна схема проста до банальності. По мобільному телефону майбутню жертву повідомляють, що її син знаходиться у міліції і для “вирішення” проблеми необхідно перечислити на картку “Приватбанку” певну суму. У наших випадках фігурували три,чотири і сім тисяч гривень. Просять не класти трубку і “ведуть” до терміналу самообслуговування, весь час тримаючи у напрузі. Там називають номер карти. Людина після пережитого шоку навіть не пам’ятає його і не знає куди перечислила гроші.

Але найголовнішим у цій схемі є те, що всі постраждалі чітко чули на телефоні голоси своїх рідних і це було вирішальним моментом для прийняття рішення про перечислення грошей.

Тому з великою вірогідністю можемо зробити висновок, що шахраї для своїх махінацій використовують записи телефонних розмов постраждалих .

Правоохоронні органи мають встановити, яким чином злочинці мають доступ до телефонної мережі українських мобільних операторів

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *