Гандбольна “зірка” Наталія Туркало залишиться у “Карпатах”

Туркало«У чемпіонаті нам було важко психологічно, адже фізично в спорті легко ніколи не буває, – зізналася капітан ГК “Карпати” Наталія Туркало. – Від нас чекали не просто перемог, а гарних та впевнених. Тому ми старалися. Можливо, не завжди виходило, проте це спорт. Суперники ж на нас налаштовуються по особливому».

Капітан команди Наталія Туркало вважає, що друге чемпіонство далося не так легко. А воно було дуже бажане. Вона зізналася клубному сайту, що дуже хотіла відстояти чемпіонство в цьому сезоні.

Хоча нахабної самоповаги в тому, що «Карпати» стануть першими не було. «Виходячи на майданчик, команда починає гру з рахунку 0:0,  – розповіла вона. – А в жіночому гандболі буває все!».

За словами капітана,  в команді перед цим сезоном суттєво змінився склад, тому дівчатам ще слід було зігратися:

«У чемпіонаті нам було важко психологічно, адже фізично в спорті легко ніколи не буває, – зізналася вона. –  Від нас чекали не просто перемог, а гарних та впевнених. Тому ми старалися. Можливо, не завжди виходило, проте це спорт. Суперники ж на нас налаштовуються по особливому».

Наталія Туркало зазначила, що після гри зі «Спартою», коли стало відомо про дострокове чемпіонство, було відчуття радості. «Була радість перед само собою, адже таки виконала свою мету, була радість, тому що мої близькі люди на протязі всього сезону переживали за мене, була радість, тому що наші дорогі вболівальники отримали позитивні емоції та радіють тепер разом з нами!».

До слова, Наталка розповіла, що в наступному сезоні також буде захищати  кольори ужгородських «Карпат».
Джерело:  ГК “Карпати”

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *