Комісії Закарпатської облради проходять у діловій атмосфері

ОДА15 травня, депутати обласної ради продовжили обговорення матеріалів наступної, 14 -ї сесії.
Зокрема, відбулося засідання 7–ох постійних депутатських комісій: з питань законності та правопорядку (Ігнатко В. С.), з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізичної культури, спорту, національних меншин та інформаційної політики (Вегеш М. М.), з питань екології та використання природних ресурсів (Цірик М. М.), з питань управління майном і приватизації (Пейтер Ч. А.), з питань праці, зайнятості та соціального захисту населення (Ліврінц А. А.), з питань розвитку туризму та рекреації(Андріюк Д. Д.), а також з питань бюджету (Брензович В. І.).
Найбільш жваво депутати обговорили проекти рішень, які стосувалися внесення змін до обласного бюджету на 2013 рік, затвердження регламенту роботи обласної ради VІ скликання у новій редакції, а також про надра і майно. Щодо змін до бюджету, то за словами голови бюджетної комісії Василя Брензовича обласна адміністрація в змінах до бюджету пропонує виділяти кошти на утримання закладів державної форми власності. Так, майже мільйон гривень пропонується надати для ремонту фасаду медичного факультету УжНУ та півмільйона на облаштування горищного поверху обласної санепідемслужби. «Краще ці кошти виділити для ремонту та оновленення шкіл та дитсадків краю, які й має фінансувати обласний бюджет», – вважає Василь Брензович. Також за словами заступника голови бюджетної комісії, директора благодійного фонду «Віза» Володимира Чубірка не враховані в повній мірі й пропозиції щодо співфінансування спільних проектів з краєм Височина. Ці критичні зауваження депутати запропонували розглянути на президії.
Уважно вивчили члени згаданих комісій і зміни та доповнення до низки раніше ухвалених галузевих програм. У ході дискусій було висловлено чимало слушних пропозицій, зауважень і доповнень до пропонованих матеріалів і проектів рішень. Усі вони згідно з регламентом роботи обласної ради будуть узагальнені та доопрацьовані. Після чого запропоновані до розгляду президії обласної ради, яка відбудеться завтра, 16 травня.
У роботі комісій взяли участь: перший заступник голови облради Володимир Закурений, заступник голови облради Андрій Сербайло, керуючий справами виконавчого апарату облради Михайло Попович, керівники відповідних управлінь ОДА, обласних організацій і відомств .

Прес-служба Закарпатської облради

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *