На Закарпатті екоінспекція намагалася завадити всеукраїнському форуму атовців (відео)

На Закарпатті екоінспекція намагалася завадити всеукраїнському форуму атовців (відео)

Працівники Державної екологічної інспекції Закарпатської області намагалися зірвати Всеукраїнський форум учасників бойових дій в селі Стужиця Великоберезнянського району. «Перевіряючі» з‘явилися на території табору атовців за день до початку заходу. Лідер учасників бойових дій Вячеслав Харченко пояснив начальнику закарпатських екоінспекторів Івану Мартину чим можуть завершитися корупційні посягання.

Деталі у відео “Трибуни”.

За повідомленням прес-служби Закарпатської ОДА, всеукраїнський форум учасників бойових дій на сході України «Загартовані війною» пройде цими вихідними, 25 та 26 серпня, в мальовничому селі Стужиця Великоберезнянського району. На території Ужанського національного природного парку інваліди АТО, родини загиблих та учасники бойових дій на сході України матимуть можливість поспілкуватися у невимушеній атмосфері.
У межах заходу пройде ветеранський велозабіг Мукачево – Ужгород – Стужиця та турнір з волейболу. Атовці також змагатимуться у перетягуванні канату та штовханні гирі.
Культурна програма передбачає відвідини тисячолітніх дубів та  екскурсію до місця падіння метеорита «Княгиня», а також концерт для захисників Вітчизни від закарпатських артистів.
Урочисте відкриття Всеукраїнського форуму учасників бойових дій на сході України «Загартовані війною» – у суботу, 25 серпня, о 14 годині.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *