Дружина, вбитого російськими спецслужбами депутата Держдуми, виступила на форумі атовців у Закарпатті /відео/

Дружина, вбитого російськими спецслужбами депутата Держдуми, виступила на форумі атовців у Закарпатті /відео/

Дружина, підступно вбитого російськими спецслужбами в Києві депутата Держдуми Росії, Дениса Вороненкова відома оперна співачка Марія Максакова вносить вагомий внесок в боротьбу з путінським режимом. 25 серпня Марія виступила перед учасниками Всеукраїнського форуму учасників бойових дій на сході України «Загартовані війною», який пройшов на території Ужанського національного природного парку.

Крим є невід’ємною частиною України вважає Марія Максакова.

/

Всеукраїнський форум учасників бойових дій на сході України «Загартовані війною» проходит цими вихідними, 25 та 26 серпня, в мальовничому селі Стужиця Великоберезнянського району. На території Ужанського національного природного парку інваліди АТО, родини загиблих та учасники бойових дій на сході України мають можливість поспілкуватися у невимушеній атмосфері.
У межах заходу пройде ветеранський велозабіг Мукачево – Ужгород – Стужиця та турнір з волейболу. Атовці також змагатимуться у перетягуванні канату та штовханні гирі.
Культурна програма передбачає відвідини тисячолітніх дубів та  екскурсію до місця падіння метеорита «Княгиня», а також концерт для захисників Вітчизни від закарпатських артистів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *