На війні загинув комбат Ужгородського батальйону штурмовиків “Маестро”

На війні загинув комбат Ужгородського батальйону штурмовиків “Маестро”

12 листопада під час виконання завдань зі звільнення Херсонщини від російських окупантів загинув бойовий офіцер та гордість Закарпаття – командир 15-го окремого гірсько-штурмового батальйону 128-ї окремої ОГШБр, майор Вадим Одуд, – про трагічну звістку повідомив начальник Закарпатської ОВА Віктор Микита.

Вадим разом із підрозділом пройшов найважчі бої майже по всій лінії фронту та підняв український прапор над Херсонщиною.

“Маестро” був хоробрим, розумним і талановитим командиром, – пишуть побратими про військового, який був родом із села Стара Чортория Житомирської області.

“Він пройшов з батальйоном усі найважчі бої від початку повномасштабного вторгнення спочатку як ротний 3-ї гірсько-штурмової роти, а з вересня – як командир нашого батальйону. Під його керівництвом в останні тижні наші штурмовики разом з іншими силами оборони звільняли Херсонщину. Завдання виконане, але, на жаль, ціною життів кращих з нас. Висловлюємо щирі співчуття батькам, родичам та близьким нашого командира та побратима.”, – повідомили у 15-му батальйоні.

Війна забирає найкращих…

Щирі співчуття родині та вічная пам’ять Герою!


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.