На Верецькому перевалі продовжуються пошуки розстріляних січовиків (ФОТО)

На Закарпатті завершилось щорічне таборування «Верецький перевал»

 З 17 по 24 липня неподалік села Верб’яж на місцях розстрілів Захисників Карпатської  України вчергове  сокільці провели таборування, метою якого є вишкіл та пошук Карпатських січовиків.
 Молоді націоналісти навчались тактиці бою та оборони, слухали лекції різної тематики. Молодь опанувала методи маскування та спостереження. Інструкторами було проведено навчальні  рейди, метою яких є отримання базових навичок з проведення диверсійно-розвідувальних операцій.
 Цьогоріч табір знову повернув своє першочергове призначення, а саме, ВГО «Сокіл», разом із КП «Доля» проводили розкопки, лісництву на місці імовірного знаходження рештків січовиків працювала техніка, яка відкопала зсув після чого стало можливе продовження пошуків.
 «У дев’яностих роках схил над могило осипався і тіла накрило сотнями кубів ґрунту, який унеможливив пошуки, тому  ми звернулися по допомогу до лісництва. Цьогорічні роботи наблизили нас до результату, оскільки бульдозер максимально забрав зсув та дав можливість продовжити пошукові заходи. У цій могилі чи не найбільше поховання, згідно свідчень місцевих старожилів на тому місці більше п’ятдесяти героїв.» – коментує голова закарпатського осередку ВГО «Сокіл», Томаш Лелекач.
 Щиро дякуємо всеукраїнському об’єднанню «Свобода» та голові Закарпатської «Свободи» Ігореві Ващенку за фінансову допомогу, заступнику голови Закарпатської  ОДА Олександру Петіку за всебічне сприяння та підтримку, Воловецькому лісництву у особі директора Василя Росола, та відділу освіти воловецької РДА Наталії Шутці.
 перевал перевал2 перевал3 перевал4 перевал5 перевал6 перевал7 перевал8

Прес-служба закарпатського обласного осередку ВГО «Сокіл»

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *