Мукачево за крок до екологічної катастрофи (ВІДЕО)

Про бомбу уповільненої дії, яка чатує на мукачівців пише у спільноті Варишська хижа NEWS Олександр Кармазин.

На відео показані матеріали відзняті з повітря полігону ТПВ компанії АВЕ Мукачево, що знаходиться неподалік від міста!

Не зрозуміло, на що надіється влада Мукачева зволікаючи з вирішенням екологічної катастрофи, що назріває.

Адже у недалекому минулому вся країна спостерігала за пожежею на аналогічному полігоні під Львовом та Києвом наслідки яких просто жахливі.

То чому ж “успішна” влада Мукачева зволікає з вирішенням на випередження надзвичайно серйозної проблеми для міста, а продовжує піаритись на дріб’язкових ремонтах дворових під’їздів та ремонті тротуарів з якістю робіт яка залишає бажати кращого, м’яко кажучи.

Чому Місто#1 досі пасе задніх, адже для утримання першої позиції як це заявляє влада міста, мало дописати 1 біля назви міста, необхідно підтверджувати кожного дня своє лідерство конкретними діями, впровадженням інноваційних технологій та бути на крок по переду від міста #2 у всьому!

На жаль така ситуація не спостерігається.

Очевидно що Мерія Мукачева та себе давно вичерпала.

Та не дивлячись на часті поїздки за кордон у робочих та приватних питаннях, відвідуючи успішні країни де такого типу проблеми давно вирішені та є можливість перейняти вже випробуваний часом, ефективний досвід, міська влада не спроможна діяти в даному напрямку.

Старі звички основним завданням яких було попіаритись та покритикувати органи центральної влади збереглись і в молодшого мера!

Адже у всіх бідах Мер Мукачева за звичкою звинувачує всіх починаючи з губернатора закінчуючи президентом.

Одним словом всіх хто не є членом “Єдиного центру” або не в договорняку з ним.

Хоча особисто в мене до центральної влади теж є багато питань та зауважень, і взагалі багато з них мені не імпонують, але все таки неприпустимо у своїй бездарності шукати винних на стороні.

Зрозуміло що органи центральної влади не зважаючи на безглузді заяви мера Мукачева, все-таки впливають на життєдіяльність будь якого міста чи села, але є аспекти які залежать виключно від місцевої влади!

Ні Президент, ні прем’єр міністр, ані губернатор не буде вирішувати стратегічні та повсякденні проблеми кожного міста та села, для цього ми й обираємо місцеву владу, яка має працювати максимально ефективно та прозоро, а не як вміє!

http://

сміття сміття2

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *