На ужгородському полігоні навчання (ФОТО)

2 липня на військовому полігоні поблизу міста Ужгород відбулась виїзна нарада за участі командування IV батальйону територіальної оборони Закарпатської області, військового комісара Закарпатського обласного військового комісаріату полковника Івана Васильцюна, голови Закарпатської обласної державної адміністрації Валерія Лунченка та очільників районних державних адміністрацій.

Для участі у виїзній нараді було запрошено представників засобів масової інформації Закарпатської області – телебачення, кореспонденти та головні редактори інтернет-видань краю, обласної та районної друкованої преси.

 

Під час проведення заходу присутнім було продемонстровано рівень підготовки військовослужбовців, які сьогодні проходять службу в батальйоні територіальної оборони Закарпатської області. З оглядового майданчику можна було спостерігати відпрацювання дій особового складу підрозділу з ліквідації супротивника на блок-посту, дії під мінометним вогнем і в умовах атаки укріплень броньованою технікою.

Основним питанням, яке було розглянуто на виїзній нараді стало вирішення матеріально-технічних проблем підрозділу та практичної підготовки особового складу батальйону до виконання завдань за призначенням. Цього дня закарпатські військові отримали фінансову допомогу, а це 678,5 тисяч гривень готівкою та 401, 4 тисяч гривень по перерахунку. Також військовикам було передано 72 бронежилети, 400 аптечок, 70 спальних мішків, 45 тактичних ліхтарів, дезінфікуючі засоби, продукти харчування на суму в 5 тисяч гривень та матеріально-технічні засоби на суму 17 тисяч гривень, які були закуплені за списком Закарпатського обласного військового комісаріату.

 

Найближчим часом заплановано придбання ще 63 бронежилетів, 50 сучасних радіостанцій та постільної білизни на суму 18 000 гривень.

Голови районних державних адміністрацій мали можливість поспілкуватися з військовослужбовцями призваними з районів, які знаходяться у зоні їх підконтрольності та дали обіцянку зробити все можливе, щоб допомогти багатодітним сім’ям, сім’ям військовослужбовців, які в даний момент знаходяться у стані фінансової скрути у зв’язку із ситуацією в країні, прийняли до уваги прохання військовослужбовців щодо надання конкретної цільової допомоги на особисте прохання солдат та сержантів батальйону.

Підсумком проведення наради стало створення робочої групи з відповідною наглядовою радою, яка буде проводити моніторинг за розподілом матеріальних коштів, які надходять для підтримки Закарпатського батальйону територіальної оборони. До її складу якої увійшли 29 осіб: представники районів області, громадських організацій, ЗМІ та військові. Для більш зручної співпраці з громадськістю та для забезпечення оперативної та якісної допомоги новоствореному військовому формуванню було виділено окремий кабінет для голів робочої групи та наглядової ради у приміщенні Закарпатського обласного військового комісаріату.

Одною з найактуальніших проблем, яка постала перед закарпатцями, наразі є стан казарм, де після завершення бойового злагодження будуть розміщені військовослужбовці. Тому було прийнято рішення щодо залучення частини грошей для приведення приміщень казарми у належний стан, облаштування місця дислокування батальйону в місті Мукачево.

– Спонсорські кошти, добровільні внески продовжують збирати сільські селищні ради. Ті, суми, які вже були зібрані – а це від 30 до 300 тисяч гривень мають бути прозоро та ефективно використані на потреби батальйону територіальної оборони. Наші хлопці мають бути забезпечені усім необхідним, – наголосив Валерій Лунченко під час наради.

На даний момент морально-психологічний стан особового складу батальйону територіальної оборони в цілому дозволяє виконувати завдання за призначенням. Керівники області та районних державних адміністрацій наголошують що їх головним завданням є турбота про кожного закарпатця, призваного до батальйону.

Командування батальйону разом з керівниками обласної та районних рад розуміють всі насущні проблеми, які на сьогоднішній день стоять перед військовослужбовцями та робить все можливе для їх вирішення. Одночасно з тим вони закликають населення краю допомогти закарпатцям, які проходять службу у даному військовому формуванні, адже від цього залежить морально-психологічний стан військовиків та їх готовність до виконання завдань.

прес-група Закарпатського ОВК

бат бат3 бат2бат6 бат4 бат5

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *