На Ужгородщині можуть усунути з посади голову Оноківської сільради

На Ужгородщині можуть усунути з посади голову Оноківської сільради
Депутат Оноківської сільської ради Євген Лейба завляє про погрози на свою адресу зі сторони голови Оноківської сільради Марії Коваль-Мазюти та поширені брехні:
“Шановна Маріє Юріївно!
Звертаюсь до Вас публічно, бо мені немає чого приховувати і боятися!
Після безуспішних погроз мені у приватних розмовах ви перейшли до публічного поширення брехні!
Самі такі Ваші методи! Саме у таких умовах депутати працюють у раді вже два роки!
Але правда на моєму боці, і боятись мені немає чого!
Маріє Юріївно, скажіть, що такого «неправдивого» було оприлюднено мною, чого немає знати громада – платники податків?
Може інформацію про завищені зарплати працівників ради, цивільно-правові угоди на захмарні суми? Може ви злитесь, бо більше не вдається маніпулювати депутатами, і приймати на сесії одні рішення, а вносити до них зовсім іншу інформацію? Чи може те, що секретарю ради нагадали, що в нього є прямі обов’язки, які вона не виконує, або виконує не належно? Чи може те, що з вашої подачі виконавчий комітет незаконно перебрав на себе прямі повноваження депутатів?
Те, що ви називаєте маніпуляцією і брехнею (депутатські запити, заяви, публічне висвітлення діяльності ради) Є ПРАВОМ ДЕПУТАТА, яке надане йому Конституцією України та Законами України!
Якщо заяви про злочин, які подані до поліції нісенітниця? То чого вам перейматися? Результати слідства покажуть дійсний стан речей.
Я розумію чому Вам не подобається така активність окремих депутатів.
Бо коли у 2021 році ви з легкістю отримали ЗАРПЛАТУ У РОЗМІРІ МАЙЖЕ 1,5 МІЛІОНА ГРИВЕНЬ то не очікували, що так буде не завжди! Правда?
Коли ще кілька місяців назад, коли ви виписували надвисокі премії і витрачали кошти громади на сумнівні закупівлі та відмовляли у матеріальній допомозі військовим, вас не надто переймала війна ! Правда?
І ЛИШЕ ЗАРАЗ, КОЛИ ДО ВАС ПРИКУТА ПІДВИЩЕНА УВАГА ГРОМАДИ, ВИ НАРЕШТІ ПОЧАЛИ ПРАЦЮВАТИ НА БЛАГО ГРОМАДИ!
І зараз щоб врятувати «тонучий корабель» Вам вистачає наглості спекулювати на війні та моральних цінностях, які Вам не притаманні та звинувачувати когось у неіснуючих подіях???
Знайте! Питання, які ініційовані перед радою – законні! І на це, є відповідне обґрунтування!
Якщо Ви вважаєте по іншому, дайте обґрунтування спираючись на закон та на достовірні факти, і не вводьте в оману громаду!
І так, якщо для вас має значення хто де народився та де проживає, то у вас тоді взагалі немає аргументів! Об’єктивних аргументів!”
Напередодні голова Оноківської сільради Марія Коваль-Мазюта розповсюдила запис в якому звинуватила окремих депутатів сільради та нардепа Михайлу Лабу (фракція “Слуга народу”) у намаганні усунути її з посади.

Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.