Війна дуже «позитивно» вплинула на зарплати окремих працівників Оноківської сільради Ужгородського району

Війна дуже «позитивно»  вплинула на зарплати окремих працівників Оноківської сільради Ужгородського району
Оноківська сільрада з грудня 2020 року славиться потужними зарплатами чиновницького апарату.
Вся Україна дивувалася головисі Марії Коваль-Мазюті, яка карколомно з допомогою депутатського корпусу нараховувала собі премії, оздоровчі, покращення матеріального становища та отримувала надбавки за інтенсивність.
Посилена увага преси та громадськості в час війни заставила змінити тактику зі збагачення коштами громади окремих осіб сільради.
Тепер премії виписуються на людей, що в темі.
Депутат Оноківської сільради від президентської політсили “Слуга народу” Євген Лейба оприлюднив нову інформацію щодо заробітних плат місцевих чиновників.
Феномен зарплат в Оноківській громаді!
Що це дерибан бюджетних коштів чи виправдана винагорода за пророблену роботу?
Нещодавно мною, спільно з депутатами Кучером Іваном, Фещенком Віталієм, Костиком Василем, Росадою Ганною, Газою Михайлом, Приходьком Ростиславом було витребувано інформацію щодо розміру заробітних плат працівників Оноківської сільської ради, та отримано відповідь, яка, зізнаюсь, стала справжнім відкриттям та прикрою несподіванкою.
Після початку війни в Україні, всі депутати Оноківської ОТГ намагались з порозуміння віднестись до того, коли на будь-яке мінімальне прохання щодо виділення коштів для проведення окремих робіт у себе на окрузі, отримували від керівництва негативну відповідь, оскільки стверджували про відсутність коштів у бюджеті. Мовляв війна і все таке.. не до дороги, не до благоустрою..
І дійсно, ми щодня читали в Інтернеті, як численні громади перераховували кошти на ЗСУ , купували транспорт, спорядження, тощо… Більше того, після повномаштабного вторгнення російської федерації, у більшості державних органів навіть преміювання працівників не здійснювалось, або зведено до мінімуму, а всі доступні кошти спрямовувались на потреби ЗСУ та оборону Держави.
Однак, працівники Оноківської сільської ради так не думають, і вирішили, що війна війною, а їхній дохід має залишатися високим та стабільним, бо хто ж дізнається, правда?
Виявляється, війна, дуже «ПОЗИТИВНО» вплинула на зарплати окремих працівників Оноківської сільської ради. Так, з отриманої відповіді, ми дізнались, що починаючи з лютого 2022 року по сьогоднішній день при нарахуванні заробітних плат , окремі працівники отримували премії які подекуди сягали 800-900% ВІД ПОСАДОВОГО ОКЛАДУ, тобто, зарплата певного працівника в певний період могла сягати ледь не 100 тис гривень.
Не менше питань викликає розмір матеріальної допомоги, яка нараховувалась окремо до зарплати та основної премії, та яка подекуди сягала понад 60 тис. гривень.
Є не поодинокі випадки, коли працівник перебуваючи на простої отримував, окрім компенсації, ще й премію та матеріальну допомогу.
Окремого пункту заслуговує той факт, що премія, вочевидь, аж ніяк не нараховувалася за заслуги чи досягнення , бо з наявних документів видно, що працівник який пропрацював у місяць всього 3-4 дні, міг отримати премію за розміром більшу, ніж працівник який відпрацював місяць, і це при однакових розмірах посадового окладу.
З цього виникає питання: яку перспективу розвитку має громада, керівництво якої, навіть у такий складний для держави час , турбується лише за власну кишеню?
Вірю і впевнений, що завдяки Збройним Силам України війна з російським агресором закінчиться нашою перемогою!
Однак, українці прагнуть перемоги не тільки над окупантами, а й над корупціонерами та пристосуванцями.
Тому, вважаємо, що громада – платники податків, мають володіти інформацією про використання бюджетних коштів!
Документи щодо заробітних плат за посиланням: https://www.facebook.com/yevhen.leiba/posts/pfbid02Tvx1w6zYAy761FFuRC25jCeqxTqLEkYoqmUBdLwFEzQueE4BNwtZXMnoGfGENujkl

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *