На Ужгородщині неповнолітні “бомбили” дачі

На Ужгородщині неповнолітні “бомбили” дачі

крадіжкаЗ настанням весни багато власників дачних ділянок поспішають розпочати польові роботи. Але яка прикра несподіванка для них побачити, що хтось вже «хазяйнував» у їх дачних будиночках…

 Внаслідок весняних «хазяйнувань» до Ужгородського районного відділуміліції звернулося шестеро дачних власників кооперативу «Горяни».

Працівники сектору карного розшуку оперуповноважені лейтенант міліціїДмитро Мовчан та лейтенант  міліції Сергій Король розпочали ретельні відпрацювання дачних масивів і  в ході вжитих оперативно-розшуковихзаходів в поле підозри потрапили троє молодиків.

У юних «дачників», яким 13, 15 та 17 років вилучили викрадений садово-городній інвентар, товари особистого вжитку (ковдри, подушки, посудтощо) та повернули власникам.

Вказані кримінальні правопорушення були внесені до Єдиного реєструдосудових розслідувань, які кваліфікуються за ст.185 ч.3 Кримінальногокодексу України (Крадіжка з проникненням у приміщення). За данні злочиниюним «дачникам» загрожує позбавлення волі на строк до 6 років.

 

Катерина Рокітянська

Ужгородський РВ УМВС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *