На Тячівщині Бедевля проголосувала за “живі гроші” і дорогу на кладовище (відео)

На Тячівщині Бедевля проголосувала за “живі гроші” і дорогу на кладовище (відео)

Похоронивши фактично р.Тересва, схваливши будівництво МГЕС. Про це повідомляє Віталій Грегор.

Щойно в будинку культури Бедевлянської сільради закінчились громадські слухання: 81 із 115 зареєстрованих – за, 5 – проти, 1 – утримався, інші – просто не голосували, бо не признають легітимними ці слухання, як більшість населення села, що не прийшла.

На жаль очевидно, що фінансова “агітація” зробила своє: прийшли в основному “мотивовані” мешканці, відсутній свідомий актив села, протилежні думки не приймались, детальне вивчення документації не проводилось, незалежні науковці.

Диферамби ГЕСівцям “співав”, як і попередній інженер забудовників, запрошений головою села екс-декан Географічного ф-ту УжНУ Степан Поп, який обіцяв населенню абсурдні речі: дешеву електроенергію, підйом рівня води тощо.

Забудовника ТОВ “Гідроресурс-Тересва” Бедевлянський голова І.Рішко представляв дослівно “наш Трикур” – екс-депутат облради, керівник Закарпатського агентства з інвестицій, інновацій та розвитку Віктор Трикур. Інвестра представляв директор швейцарської фірми “Нью Девломпент Енержі” швейцарська, Дітмар Пріве, який пообіцяв різні преференції, які будуть прописані в угоді з громадою. Зазначили, що дамба буде професійно “сяка, висотою десь 2.80 м”, довжиною 1,2км

Голова села також пообіцяв громаді: “живі” гроші щомісяця до бюджету, нову дорогу на кладовище, ремонт школи та садочку, змешення енергозалежності України в цілому (зокрема від кабального ахметівського Ротердам+ за вуголь)

Не дали закінчити виступ і голові сусіднього с. Біловарці Галина Войтенко, яка прийшла передати звернення від їх села щодо екошкідливості МГЕС та прохання не приймати рішення щодо надання згоди на їх будівництво, оскільки річка спільне надбання всіх громад її долинини.

Відхилено було і пропозицію місцевого мешканця щодо створення робочої групи для детального вивчення документації, висновків незалежних фахівців-науковців, а після винести на повторне обговорення села.

Звичайно юридично це нікчемні слухання, адже грубо порушено самий перший етап – безпідставне розпорядження РДА та неофіційне повідомлення невідомими особами в нерегулярній газеті “Справа честі”, тираж якої був викуплений, на сьогодні 14 серпня. А про порушення міжнародного законодавства схоже в Ганичах і не чули, хоча не дивно, коли правоохорона система та вся виконавча влада в області “мертва”, толеруючи до ГЕСойовбаків та їх еко-монстрів.

http://

http://

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *