Через потяг до окультних наук Балозі пропонують пройти обряд екзорцизму

Пост нардепа Віктора Балоги про відвідання Тібету викликав неоднозначну реакцію у користувачів соцмережі Фейсбук.

Колишній лікар Вільшанської обласної психіатричної лікарні Vitaliy Baranov зробив детальний аналіз висловлювань і опису політика.

Закарпатський політичний лідер, який все ще зберігає певний вплив, схоже, остаточно став адептом якихось чорних культів. Вибачте за мій кривий пейнт на скріні з його поста, ось певні коменти.

1. Монастиря Дригом-Рапук не існує. Це копірайтер щось там протупив. І Дарчен – це назва селища, з якого починається маршрут. Схоже, мова йде за монастир Діра-пук, де язичники-індуїсти поклоняються Шиві, який для них є богом, для нас – сатаною.
2. Затул-пук існує, його ще називають Зутул-пук. Це храм Міларепи, одного з засновників школи каг’ю, однієї з найбільш окультних гілок буддизму, яка заточена не на філософсько-етичні моменти, а на практичний містицизм з блуканням по всіляких астралах чи як там це у них називається.
3. Кора, або парікрама – це східний антипод нашої Хресної дороги, окультний обряд із молитвами до демонів. Залишається лише здогадуватися, що там за переродження коло того каменя.
4. Думаю, про повний місяць зайвий раз говорити не треба. Християни не надають настільки принципове значення фазам земного супутника, а от окультисти, сатаністи і чорні маги – так.

Висновок – покличте екзорциста. Добром такі речі ніколи не закінчуються.

Господи, благослови Віктора Івановича, він схоже не розуміє чим займається.

Коментар до мого попереднього поста, пишу окремо. Багато хто думає, ніби християнство не розкриває непізнані можливості людини. Це не так.

Християнський містицизм дуже потужний, є багато людей з надзвичайними дарами, чиї здібності перевершать будь-якого йога чи буддиста. Просто в християнстві шлях до цього дуже важкий – потрібно роками себе обмежувати, розвиватися, вчитися жити згідно Божих заповідей, і лише тоді, можливо, Бог подарує щось незвичайне, якщо людина цього заслужила.

Шлях магії і окультизму простіший. Елементарні маніпуляції, закляття-мантри, пару місяців практики – і в тебе вже щось виходить, ти відчуваєш себе крутим. При тому список обмежень значно менший, Декалог не потрібен. Вся ця східна експансія феншуйних йог та інших шамбал на цьому заточена. Не роки, місяці. І розширення можливостей гарантоване. Легкий шлях, ось воно, на тарілочці. Таке привабливе, особливо якщо це ремісія важкої хвороби, ясність розуму, проникливість, інтуїція. Воно здається чистим, від Бога. Але це пекельна омана, яка приводить до жахливих наслідків для людини і всіх, кого вона любить.

Завжди в разі якихось яскравих подій затарююся попкорном, але тут все занадто сумно.

1 коментар

Erika написав:

Криша у вітька точно поповзла
То його монахиня Лідія з Мукачева туди заправторила, він її клієнт давно, віру уєе котру поміняв? Із православ’я прямо в буддизм, із огня ДА в полимя
Час принимати за свої гріхи покуту тяжко буде конати

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *