На Тячівщині зі скандалом звільнили директора школи

школа-УгляКонфлікт, який кілька років тривав в Углівській ЗОШ у Тячівському районі, вичерпано.

Директора школи Ольгу Немеш, проти якої виступав педагогічний і батьківський колектив, актив села та громадськість, за наказом начальника відділу освіти Марії Думнич звільнено з посади.

Саме цього і домагалися невдоволені углянці, на переконання яких, директор була не на своєму місці і не справлялась з своїми обов’язками.  Серед основних проблем, які їй закидали – недоліки в організації навчально-виховного процесу, відсутність прозорості у розподілі годин, бездіяльність у вирішенні питань матеріально-технічного забезпечення, нехтування думкою колективу тощо.

Коли 15 грудня 2015 року після тривалого перебування на лікарняному директорка вишла на роботу, у селі вчинився справжній бунт. І вчителі, і батьки вийшли на вулицю, вимагаючи її негайного звільнення. У результаті було зірвано навчальний процес, і декілька уроків так і не відбулися. На вимогу колективу і громадськості відреагувала районна влада і в Углю приїхала начальник управління освіти РДА Марія Думнич.

У приміщенні сільської ради було проведено зібрання педагогічного колективу, батьків, членів виконкому та депутатів сільської ради, на якому було висловлено недовіру керівнику закладу. Відкритим голосуванням прийнято рішення направити прохання в РДА щодо усунення  Немеш О.І. з посади директора за неналежне виконання функціональних обов’язків та систематичне створення конфліктних ситуацій у колективі.

Призначити директором рекомендували Марію Іванівну Рошко, яка в останні місяці виконувала обов’язки керівника закладу, повідомили у прес-службі Тячівської райдержадміністрації.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *