Чудотворець-Рівіс завітав у школу-інтернат на Великоберезнянщині

Такого казкового візиту Великоберезнянська санаторна школа-інтернат ще ніколи не бачила від півстолітнього дня свого заснування. Нині це єдиний навчальний заклад на Закарпатті, де навчаються та живуть діти із особливими потребами: серцево-судинними захворюваннями, із малозабезпечених та багатодітних сімей, сироти та просто кинуті напризволяще батьками.

Малечу та колектив вчителів приємно здивував благородний вчинок голови Закарпатської облради Михайла Рівіса, який завітав сюди як справжній Миколай з подаруночками для всіх мешканців навчального закладу. Переодягнувшись у доброго дідуся Чудотворця, «шеф» обласних обранців особисто навідався у спальний корпус та розставив солодкі подарунки на кожне ліжечко малечі. Після цього дітки зайшли у свої спальні кімнати і з неприхованою радістю кинулись до подаруночків, але ще більше зраділи Миколаю. Підбігши зі словами вдячності до нього, вони наввипередки вигукували, як довго чекали цей день та були чемними і слухняними цілий рік.

Потім директор школи-інтернат Іванна Ромочуська запросила високо посадовця оглянути новорічно-різдвяну творчу виставку учнів, на якій продемонстровано вмілими маленькими рученятами різні вишивки-картини, витвори із бісеру та дерева, малюнки дитячих мрій. Тут приєдналися ще одні традиційні гості – керівництво Закарпатської митниці. Ось  уже 15 років митники навідуються саме до Дня Святого Миколая, аби привітати своїх підшефних. Митники також прийшли до діток з солодкими подарунками та фруктами.

Далі поважних гостей запросили на майстерно підготовлене колективом педагогів та учнями концертне дійство з вокальними співами, танцями, декламуванням віршів. Це вкотре довело, що сьогоднішні господарі школи – творчо обдаровані та різносторонньо розвинені.

– Принагідно звертаюся до всіх депутатів краю не бути байдужими, а щиро долучитися до такої приємної акції, охопити максимально велику кількість шкіл-інтернатів, будинків сімейного типу та подарувати дітям довгоочікувану радість, щастя, а особливо – увагу, – наголосив Михайло Рівіс.

Прес-служба Закарпатської облрадирівіс рівіс2 рівіс3

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *