На території Ужанського нацпарку виявлено варварську рубку пралісів (фото)

На території Ужанського нацпарку виявлено варварську рубку пралісів (фото)
В перший же день перебування на роботі поновленеого в.о. директора Ужанського НПП Олександра Приймича виявлено численні факти природоохоронних злочинів.
“Після скасування судом наказу на призначення сойми а.д. директором Ужанського НПП
👉🏿 https://reyestr.court.gov.ua/Review/103140827 , 🆘останній не маючи наукового ступеня, що є обов’язковою вимогою, та без конкурсу, ♦️що є також обов’язковою вимогою♦️, був 🆘призначений на посаду начальника відділу науково-дослідної та еколого-освітньої діяльності і 🆘продовжив свою кримінальну діяльність по знищенню Ужанського НПП та вирубці пралісів ЮНЕСКО.
🇺🇦 4 листопада 2022 року на підставі рішення суду керівником Ужанського НПП поновлено #Приймича О.В. і тільки за один день було виявлено численні факти природоохоронних злочинів вчинених за участі та під прикриттям 🔺#СОЙМИ_КВАКОВСЬКОЇ_КАМЕНЦИ🔺,
а з липня 2022 року нового учасника кримінального угрупування лісника – лісоруба зі стажем бувшого начальника Острицького відділення Синевирського нацпарку _Іваниша.
‼️ЗОКРЕМА В ЛУБНЯНСЬКОМУ ПНДВ В КВАРТАЛІ 20 ВИДІЛІ 7 ВИЯВЛЕНО ВИРУБКУ ЯЛИЦІ БІЛОЇ ВІК ЯКОЇ 130 РОКІВ!!!💣
‼️Як так сталось, що в Ужанському НПП видали ліміти на проведення рубок на території ділянки, що віднесена до транскордонного об’єкта всесвітньої природної спадщини ЮНЕСКО «Букові праліси і давні ліси Карпат та інших регіонів Європи», як вдалось обійти науково-технічну раду та домовитись з науковим куратором?🆘💣
‼️Почнемо з того, що 30 грудня 2021 року науково-технічна рада Ужанського НПП (головуючий сойма а.д.) погодила проведення 🪓рубок в ♦️кварталі 9 виділах ♦️ 5,12,11,13 Ново-Стужицького ПНДВ, які відповідно до ♦️карти №13 з офіційного сайту ЮНЕСКО входять в кластер пралісів «Стужиця-Ужок», при чому частина відведених у рубку виділів входить до заповідного ядра!!!
🆘Чому нікого з членів НТР не зацікавило, для чого освітляти дорогу, яка знаходиться на території з обмеженим доступом і користуванням, де заборонений проїзд транспортних засобів.
‼️А вже 30 червня 2022 року все та ж НТР (головуюча Кваковська І.) погодила санітарну вибіркову рубку в Лубнянському ПНДВ в кварталі 20 виділі 7 ялиці білої віком 130 років.
🆘Чому, науковий куратор Ужанського НПП – #Інститут_екології_Карпат зі своєї сторони не провів більш детальні вивчення наданих для погодження документів щодо проведення рубок?
🆘Тут підозра падає на таку собі пані Марискевич, заступника голови НТР, яка є провідним науковим співробітником Інституту”.

Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.