Doc.ua запис до лікаря

На Театральній площі в Ужгороді проведуть благодійний концерт «Серце до серця»

22 квітня по всіх містах Закарпаття буде відбуватиметьс фінал ХІІІ акції «Серце до серця».У цей день волонтери акції вийдуть на вулиці міст та пропонуватимуть всім містянам і гостям краю долучитися та зробити свій маленький внесок на підтримку діток із вадами слуху.

О 14:00 на площі Театральній відбудеться урочистий концерт, присвячений фіналу ХІІІ всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця». Організатором виступить Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості ПАДІЮН.

Програма заходу буде насиченою. На глядачів очікують виступи студії сучасного танцю «Бліц», «Танцювальної корпорації друзів», вокальні номери продюсерського центру «ПАДІЮНу», студентів УжНУ й Ужгородського коледжу культури та мистецтв. Озвучка – Олег Орос. У програмі також аквагрим, цікаві майстер-класи, малюнки на асфальті та благодійна виставка-продаж дитячих картин. Наймолодших глядачів розважатимуть веселі клоуни та міми.

Благодійний концерт триватиме до 17:00. Під час урочистостей будуть також присутні волонтери зі скриньками акції «Серце до серця», – повідомляють орагнізатори акції.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *