На позачерговій сесії Закарпатської облради Андріану Сушко все ж таки обрали заступником голови

На позачерговій сесії Закарпатської облради Андріану Сушко все ж таки обрали заступником голови

2 грудня відбулося одразу дві сесії Закарпатської обласної ради. 

Чергова, про яку було попередньо повідомлено і позачергова, яку скликали після того, як  Закарпатська обласна рада не підтримала кандидатуру Андріани Сушко на посаду “додаткового” заступника голови облради.

За Андріану Сушко проголосувало 32 депутати з 35, що взяли участь у голосуванні. Для обрання було необхідно 33 голоси. Одразу ж було скликано позачергове засідання облради.

Павло Федака на своєму телеграм-каналі- https://t.me/P_Fedaka/65 з цього приводу повідомив наступне:

Віктор Іванович Балога нагнув Володимира Володимировича Чубірка та ще 34 депутатів Закарпатської облради.

Щоб проштовхнути додаткового заступника голови Закарпатської облради, депутатський корпус зібрався сьогодні ще й на позачергове засідання. Адже на одній і тій же сесії не можна повторно вносити те саме питання.

Віктор Балога був зацікавлений в обранні заступницею Андріани Сушко, депутатки від «За Майбутнє», яка голосує врозріз з позицією своєї фракції. І він свого добився.

За таке рішення на позачерговій сесії облради VIII скликання у ході таємного голосування бюлетенями проголосувало 35 депутатів з 35, для позитивного результату треба було набрати 33 голоси. Закарпатські платники податків утримуватимуть своїм коштом ще одного чиновника.

За повідомленням видання “Заголовок”,  депутати Закарпатської облради планують збільшили штат виконавчого апарату обласної ради на 10 осіб. Крім того, ввели додаткову посаду заступника голови ради. Проект рішення не був попередньо опублікований на сайті облради. У залі були тривалі дискусії з цього питання, проте депутати 38 голосами схвалили це рішення.


Під час розгляду проекту про структуру і чисельність виконавчого апарату обласної ради у новій редакції, депутат, екс-заступник голови Закарпатської облради Василь Іванчо («За майбутнє») зазначив, що пропозицій, прописані в проекті рішення, є порушенням регламенту. Депутат попросив першого заступника голови облради Андрія Шекету («Батьківщина») та депутата Дениса Мана («Європейська солідарність») прокоментувати таке рішення.

У ході обговорення Йосип Борто («КМКС») зазначив, що проектом рішення про структуру і чисельність виконавчого апарату пропонується збільшити штат із 46 осіб до 56 та сказав, що вважає таке рішення недоцільним. «Фракція КМКС не буде голосувати за це», – сказав Йосип Борто.

Як пояснив перший заступник голови облради Андрій Шекета («Батьківщина»), збільшення чисельності апарату проводиться через необхідність ввести в штат окремого управління внутрішнього аудиту: «Ідея полягає у тому, щоби продовжити ту роботу, яку розпочали минулі керівники ради, щоби проаналізувати роботу комунальних закладів», – сказав Андрій Шекета.   Також він додав, що в Україні 11 місцевих рад мають іншу кількість заступників (не тільки першого заступника і заступника голови облради): «Чи це правильно, чи неправильно скаже лише суд, якщо буде такий позов», – зазначив Шекета.

Денис Ман звернув увагу на те, що на обласні цільові програми виділяються сотні мільйонів гривень і є багато питань до того, як вони фінансуються. «До цього треба підійти більш зважено і відділ аудиту мав би підготувати обґрунтування», – зазначив Денис Ман.

Олександр Ледида («За майбутнє») заявив, що фракція «За майбутнє» не буде підтримувати збільшення штату апарату облради та додав, що «утворюючи нову посаду, неправильно розраховуватись грошима платників податків за політичну зраду».

Відтак, 38 депутатів Закарпатської обласної ради проголосували «за».


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.