На митному посту «Тиса» службовий пес блискавично винюхав два тютюнові тайники в іномарці

На митному посту «Тиса» службовий пес блискавично винюхав два тютюнові тайники в іномарці

Сьогодні вночі (30.05) 26-річний ужгородець, прямуючи до Угорщини, під час проходження митно-прикордонного контрою свідомо обрав спрощену смугу «зелений коридор. Тим самим декларуючи чесні наміри перетнути українсько-угорський кордон.

На усне питання митників, чи не приховує будь-який товар від митного контролю, молодик запевнив, що нічого забороненого або прихованого не переміщує. Втім, невпевнена поведінка співвітчизника підказувала досвідченим інспекторам перевірити його транспортний засіб.

Відтак, у боксі поглибленого огляду, задіявши кінологічну команду, в іномарці було виявлено 620 пачок тютюнових виробів з фільтром без акцизних марок України, торгової марки «Compliment Blue». Їх блискавично винюхав спанієль Дені.

Інспектори-пошуківці розповідають, що частина сигарет (270 пачок)  були заздалегідь приховані у паливному баку, спеціально переобладнаному для переміщення цигарок та палива одночасно. Решта сигарет були приховані у спеціально виготовленому тайнику під передньою панеллю автомобіля.

Цікаво, що водій іномарки відразу ж відхрестився від прихованого товару, сказавши, що йому нічого не було відомо про тайники з сигаретами.

Однак, і так зрозуміло, що громадянин України вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених тайників, які попередньо піддавалися розбиранню та демонтажу, з метою незаконного переміщення товарів через митний кордон України.

Зважаючи на порушення митних правил, відносно водія складено протокол за ч.1 статті 483 Митного кодексу України. Вартість прихованих сигарет встановить спеціаліст-експерт, а от автомобіль «Ford Focus» (2012 р.в.), оцінений у понад 200 тис грн, вилучено до рішення суду.

Пресслужба Закарпатської митниці Держмитслужби

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.