На Мукачівщині напали на журналіста

У селищі Чинадієво Мукачівського району 34-річний місцевий житель накинувся на журналіста телеканалу «НТН» і пошкодив йому відеокамеру. На хулігана очікує кримінальна відповідальність за перешкоджання в роботі журналіста.

журналістСюжет про дану подію в Чинадієво сьогодні приїхав знімати відомий український тележурналіст, власкор телеканалу «НТН» Євген Соломін (родом він із Луганська, а цьогоріч через війну переїхав на Закарпаття).

Про роботу журналіста довідався згаданий 34-річний чинадієвський «стрілок». Розлючений молодик приїхав у бар, де відбувалася зйомка, і зажадав її припинити. Коли журналіст попросив не перешкоджати йому в законній професійній діяльності, хуліган накинувся на нього й пошкодив власкору «НТН» службову відеокамеру.

Журналіст Євген Соломін звернувся із заявою до Мукачівського міськвідділу міліції. Дана подія зареєстрована в Журналі єдиного обліку. Особу хулігана встановили, його доставили для пояснень в Мукачівський міськвідділ міліції.

– Злочини проти журналістів перебувають на моєму особливому контролі, – коментує подію начальник УМВС України в Закарпатській області Сергій Шаранич. – До речі, завтра журналісти святкують своє професійне свято. Ще раз іх вітаю, і наголошую, що на Закарпатті законній професійній роботі журналістів ніщо не загрожує.

 

СЗГ УМВС України в Закарпатській області

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *