На Берегівщині міліціонери розшукали зниклу 13-річну школярку та повернули її батькам

міліція13-річна дівчинка з села Боржава Берегівського району пішла з дому й не повернулася. Батьки дитини звернулися за допомогою в міліцію. Правоохоронці розшукали зниклу дівчинку в сусідньому селі та повернули її батькам.

До Берегівського райвідділу міліції зателефонувала директор Боржавської сільської школи й повідомила про зникнення їх 13-річної учениці.
До школи прибула слідчо–оперативна група. З’ясувалося, що до директорки школи прийшла мати однієї з учениць восьмого класу. Ця жінка виховує 5 дітей, одна з яких, 13-річна дівчинка, напередодні вранці пішла до школи і дотепер додому не повернулася. Перелякана мати благала директора зателефонувати до міліції, аби розшукати зниклу доньку.
Допоки колеги відбирали пояснення від стурбованих рідних, учнів та вчителів, співробітники карного розшуку та кримінальної міліції у справах дітей розшукали зниклу школярку. Дівчинка знаходилася у сусідньому селі. Правоохоронці повернули дитину батькам.
Як розповіла дівчинка, вона вирішила піти в сусіднє село до знайомих, де залишилася ночувати. Про те, що йде в гості, батькам не повідомила. Отак легковажність дитини вартувала для її батьків безсонної ночі, сліз та переживань…
Міліціонери провели з дівчинкою виховну бесіду, аби в майбутньому вона такого не робила, пише Берегівський РВ УМВС.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *