На КПП “Тиса” СБУ провела дивну операцію по затриманню хабарників

Вчора видання , яке входить до орбіти нардепа Віктора Балоги оприлюднило інформацію про затримання на МП “Тиса” співробітниками СБУ прикордонної та митної служб при отриманні хабара. Прикордонники, і митники одні за одним почали спростовувати інформацію про затримання. Жодних затримань не було.

“В ході обшуків порушень в діях прикордонників не виявлено. Підозри щодо здійснення  неправомірних дій представникам прикордонного відомства не оголошувались. Інформація в ЗМІ про, нібито, затримання на хабарі працівника прикордонної служби, не відповідає дійсності”, – повідомила Прес-служба Чопського прикордонного загону.

“Наразі факту затримання працівників фіскальної служби нема, а шкода нанесена державному органу та державним службовцям, непоправна. Честь, гідність та ділова репутація державного службовця сьогодні не на найкращому рівні, але принижуючи й обзиваючи всіх без винятку хабарниками, немає нічого спільного із журналістськими стандартами та свободою слова”, — повідомили у ДФС.

А що ж тоді було? Було те, що сталася затримка проїзду автотранспорту через КПП. І було приниження митників та прикордонників, яких ставили обличчям до стіни. Навряд чи керівництво прикордонників та ДФС просто так проковтнуть цю спецоперацію. Нема сумніву, що вже зараз вона обговорюється у верхах.

Таких поборів на кордоні, які були раніше, вже немає, хоча рудименти хабарництва залишилися. Відкрито хабарі у водіїв мікроавтобусів не вимагають, але інколи тим, хто “добровільно” не запропонує плату “за лояльність”, інколи влаштовують показові довготривалі перевірки.

Окрім того, і митники, і прикордонники стали занадто обережними і виявити факт хабарництва стає все важче.

Сергій Ратушняк з цього приводу заявив, що СБУ діяло в інтересах родини Балог, яка мріє повернутися до корита:

Зарплата митника як і у двірника. При цьому він ще має доїхати на роботу за власний кошт і наповнити бюджет на мільярди. Залишаючись голодним. Держава провокує на хабарництво. Держава рівнозначний учасник-подільник злочину. В Біблії цей злочин називається “ВВЕСТИ ВО ІСКУШЕНІЄ”. Давайте дамо митникам, як і поліцейським, по 8-10 тис. Грн плюс 10% від затриманої і викритої контрабанди. І нехай несе додому хороший митник 100-200 тис. Грн. І не треба буде його раком, вибачте, ставити.
Щодо гучної спецоперації СБУ на митниці Чоп “Тиса”, то тут більше схоже на спецоперацію сім’ї Балог-Гелетея по усуненню команди ставленика Москаля і наміру знов зробити чопську митницю джерелом власного сімейного доходу. Адже ці злочинні сім’ї ніхто нікуди не усунув. Просто прибрали їх свинячі рила від основних “КОРИТ”.

sbu

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *