Мукачівці стали на захист кінотеатру “Перемога”, який закрили за вказівкою місцевого олігарха (ФОТО)

Мешканці Мукачева розпочали збір підписів з вимогою до влади не закривати кінотеатр “Перемога”. Про це в мережі Фейсбук пише Вікторія Росул.

Біля кінотеатру “Перемога” стартував збір підписів за відновлення його роботи. Якщо ви за те, аби єдиний в місті кінотеатр працював і надалі – прийдіть, і поставте свій підпис! – закликає Віктрія Росул.

Раніше “Трибуна” повідомляла, що в Мукачеві влада розправилася з неугодним орендарем кінотеатру “Перемога” (ВІДЕО)

kino kino2 kino3 kino4 kino5

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *