Мешканці Мукачева розпочали збір підписів з вимогою до влади не закривати кінотеатр “Перемога”. Про це в мережі Фейсбук пише Вікторія Росул.
Біля кінотеатру “Перемога” стартував збір підписів за відновлення його роботи. Якщо ви за те, аби єдиний в місті кінотеатр працював і надалі – прийдіть, і поставте свій підпис! – закликає Віктрія Росул.
Раніше “Трибуна” повідомляла, що в Мукачеві влада розправилася з неугодним орендарем кінотеатру “Перемога” (ВІДЕО)

