На грип та ГРВІ захворіли більше 3600 закарпатців

ГРВІЯк повідомила головний спеціаліст відділу епіднагляду та санітарної охорони території   головного управління Державної санітарно-епідеміологічної служби у Закарпатській області О.Л. Бортейчук за 51 календарний тиждень 2014 року до лікувально-профілактичних закладів області з приводу захворювання на ГРВІ та грип звернулися 3671 особи, що на 1,9% (72 випадки) нижче у порівнянні з попереднім тижнем цього року.

Серед захворілих 64,78% становлять діти віком до 17 років. Показник захворюваності на грип та ГРВІ серед населення області складає – 29,2 на 10 тисяч населення, що на 32,56% нижче епідемічного порогу.

Найвищий показник захворюваності на ГРВІ зареєстровано по м. Ужгород, а найменший у Тячівському, Рахівському, Міжгірському та В.Березнянському районах. Серед дитячого населення найвищий рівень захворілих реєструється у віковій групі 5-14 років (1118 випадків—47%). Госпіталізовано 3,76% від усіх захворілих, з яких 87,68% діти.

Щеплено проти грипу з початку сезону 2905 осіб, з яких 347 (11,94%)—за останній звітній тиждень. Серед щеплених діти до 17 років складають 33,12%. Усі вакциновані належать до груп ризику, в т.ч. 41,65% становлять особи медичного ризику, 56,56% – епідемічного ризику та  1,79% — особи високого професійного ризику.

Інформація щодо реєстрації випадків поствакцинальних ускладнень при застосуванні імунобіологічних препаратів проти грипу із закладів охорони здоров’я області не надходила.

Фахівцями Держсанепідслужби області надалі продовжується моніторинг за рівнем захворюваності населення на гострі респіраторні вірусні інфекції та проводиться широка агітаційно-просвітницька робота серед жителів області з метою покращення обізнаності населення з питань профілактики захворювань респіраторною групою інфекцій, в т.ч. щодо необхідності і користі вакцинації.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *