На Берегівщині “голод” на молодих медиків

У середу, 25 грудня, було здійснено робочий візит та детально ознайомилися із роботою комунальної установи «Берегівський центр первинної медико-санітарної допомоги Берегівської районної ради Закарпатської області», де поспілкувалися із головним лікарем  Русланою Гедєш.

Головною темою обговорення  під час зустрічі було питання впровадження в життя нової медичної реформи. Головний  лікар ЦПМСД детально розповіла про стан справ, напрацювання та хід реформування, про проведені ремонтні роботи та наявні на даний час проблеми.

За словами Руслани Гедєш на сьогоднішній день  одним із головних напрямків у роботі центру є вирішення кадрового питання,  залучення насамперед молодих лікарів до роботи на селі.

«Не секрет, що багато випускників медичних вишів намагаються залишитися працювати в обласному, або районному центрі. І відразу у стаціонарі другого або третього рівня. Це призводить до того, що в сільській місцевості дійсно бракує лікарів первинної ланки: дільничних терапевтів і педіатрів. І, що дуже тривожно, багато моїх колег, які працюють у сільській місцевості, – пенсійного або передпенсійного віку» – зауважила Руслани Гедєш.

За матеріалами Берегівської РДА

beregszasz.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *