“Минай” переграв чернігівську “Десну” з рахунком 3:1

У рамках 22-го туру Української Прем’єр-ліги футбольний клуб “Минай” обіграв ФК “Десна” з рахунком 3:1.

Відкрити рахунок у матчі ужгородці зуміли на 24-ій хвилині. Після фолу у штрафній гостей, арбітр призначив пенальті. Нурієв пробив у протилежний кут від воротаря — 1:0.

Згодом, Нурієв оформив дубль. На 39-ій хвилині Анатолій отримав пас від Ахмедзаде та пробив з-меж штрафної — 2:0.

У другому таймі, на 50-ій хвилині, Пиняшко потроїв перевагу точним ударом під поперечину воріт — 3:0.

Шість хвилин потому, гравці “Десни” відіграли один м’яч. Імереков головою пробив по воротах після подачі з кутового — 3:1.

Однак, більшого результату гостям витиснути не вдалося.

У підсумку, Минай отримує 3 залікові пункти та виходить на 12-ту сходинку УПЛ (18 очок). Чернігівська “Десна” залишається на 4-му місці (36 очок).