Мукачівські чиновники встановили собі премії за високі досягнення у праці (ДОКУМЕНТ)

Події у Мукачівській міськраді вирують пристрастями – не встигли забути за скандал з відрахування з шкіл та садків дітей з району, ліквідацію закладів позашкільної освіти, оздоровчого табору «Мрія» ( де оздоровлювалися дітки з малозабезпечених родин!), як з’явилася ще одна «приємна» новина для мукачівців – міська рада сьогодні затверджує премії для чиновників Міськвиконкому «ЗА ВИСОКІ ДОСЯГНЕННЯ У ПРАЦІ» !

Рішення Мукачівської міської ради «Про встановлення надбавки за високі результати у праці працівникам виконкому та структурних підрозділів на 2015 рік», передбачає преміювання всіх працівників мерії, починаючи з міського голови та тих його заступників, посади яких будуть скорочені з травня місяця.

А мукачівцям і надалі пропонуємо заощаджувати, «затягнути паски», забути про безкоштовне оздоровлення дітей в таборі «Мрія», заняття юних техніків та натуралістів «на халяву» у гуртках, благоустрій міста, проблему з «районними» учнями, на освіту яких кошти «не виділені» і тому їх ледь не відрахували – поки що, і так далі – не будемо втомлювати читача списком до безкінечності. Потрібно брати приклад з міських чиновників — он як «заощаджують»!

Публікуємо проект Рішення, оригінал якого має бути оприлюднений на сайті міськвиконкому .

Мукачево тудей

рішення премії

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

2 відповіді до “Мукачівські чиновники встановили собі премії за високі досягнення у праці (ДОКУМЕНТ)”

  1. На соціальні потреби міста грошей бракує, на станції юних натуралістів для розвитку наших дітей чи ще якісь шкільні заклади -грошей у бюджеті немає. А для себе “любимих” є? Та щоб ви там усі вдавилися за свої премії та надбавки! Не за горами той час, коли ті від яких ви відбираєте в один денгь прийдуть до вас в домівку з вилами і заставлять поділитися із бідними.

  2. В країні війна, гинуть наші сини, чоловіки на фронті, а ці борови пихаті собі надбавки наділяють? Коли премєр Яценюк говорив урізати витрати усі на утримання штатів чиновників-дармоїдів! Треба негайно збирати народ, щоб це ганбне рішення скасуватиґ. а гроші направити на соціальні потреби міста!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *