Фундамент волонтерських рухів Закарпаття міцнішає (ФОТО)

28 січня о 17:00 у малому залі Ужгородської міської ради за ініціативи ГО «Закарпатська громада» та за сприяння Ужгородської міської ради, відбулася перша відкрита зустріч між представниками найбільш активних волонтерських організацій Ужгорода.

Першочерговою метою заходу було знайомство між собою представників волонтерських рухів для налагодження діалогу між ними та подальшої співпраці у допомозі учасникам бойових дій, їх сім’ям та внутрішнім переселенцям.

До круглого столу були залучені волонтери, мешканці міста Ужгород та представники релігійних громад, що займаються допомогою учасникам АТО, їх сім’ям та ВПО.
Вперше, на такій дискусії були присутні усі ключові волонтерські рухи та представники влади для координації подальшої роботи.
Під час дискусії, зокрема, піднімалась проблема прозорості роботи волонтерських рухів, рівня довіри до них громади та ефективності їх діяльності. З цією метою ГО «Закарпатська громада» запропонувала створити спільний інформаційний простір – інформаційний сайт, на якому кожен бажаючий волонтер може зареєструватись і поширювати потрібну інформацію.

Організатори заходу чітко визначають очікувані результати ініціативи. На сьогодні це: перші кроки в бік налагодження комунікації між волонтерськими рухами та громадськістю, що були зроблені у ході дискусії; презентація спільного інтернет-ресурсу для волонтерських рухів, що суттєво підвищить публічність, координацію, та довіру до них з боку громадськості. Було визначено подальші дії – ряд спільних зустрічей та акцій, зокрема – творчий вечір та обмін досвідом з волонтерами інших регіонів. «Зараз найважливіше налагодити чітку координацію для допомоги нашим бійцям, що знаходяться у зоні бойових дій, від дитячого садочку, учнівства та студентства до юристів, психологів і місцевого самоврядування та органів державної влади», – наголосив голова ГО «Закарпатська громада», Борис Кондратюк.

У ході дискусії представники міської влади запропонували надати окреме приміщення у мерії, у якому волонтери матимуть можливість почергово працювати та надавати всю можливу інформаційну підтримку учасникам АТО, їх сім’ям та ВПО.

Окремої уваги заслуговують виступи представників релігійних громад, які, незважаючи на свої різні світогляди, закликали до об’єднання заради спільної справи, яка на сьогодні для українця має посісти першочергове місце.

волонтери

Ініціатором проведення заходу є ГО «Закарпатська асоціація територіальних громад».

«Реалізація ініціативи здійснюється в рамках проекту Літній табір «Школа з прав людини та громадянської активності для Криму та Сходу України», що реалізує Громадська спілка «Освітній дім прав людини – Чернігів» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження». Погляди розробників та реалізаторів Ініціативи не обов’язково збігаються з офіційною позицією МФ «Відродження».

 

УЧАСНИКИ:

ГО «Закарпатська громада»,
Ужгородська міська рада

ГО «Патріот»

ГО «Відродження України»

Допомога батальйону “Айдар”

Рух підтримки
закарпатських військових

ГО «Патріотичний рух
Січові стрільці»

Комітет гуманітарного забезпечення війська

волонтерська ініціатива
Тетяна Дюрдь

ГО “Психологічний центр Аріадна”

Учнівське врядування

Регіональний штаб Закарпатської області Закарпатської області з питань соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО

Ужгородський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

МГО “Неємія”

Благодійний фонд
«Комітет медичної допомоги в Закарпатській області»

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *