Мукачівському викладачу-хабарнику загрожує до 10 років позбавлення волі

Мукачівському викладачу-хабарнику загрожує до 10 років позбавлення волі

хабаріВищий навчальний заклад м. Мукачева – Мукачівський державний університет неодноразово опинявся в центрі корупційних скандалів.

Правоохоронні органі Мукачева реагували на звернення студентів про вимогу викладачем хабара за успішну здачу іспитів.

Досудове розслідування завершено, а обвинувальний акт відносно викладача-хабарника скеровано прокуратурою Мукачева до суду.

Викладачу висувають обвинувачення у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, — тобто одержанні неправомірної вигоди для себе за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища, вчинене повторно.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 5 та 18 грудня 2014 року старший викладач Мукачівського державного університету, одержав від декількох студентів неправомірну вигоду – загалом близько 4600 гривень. Кошти викладач взяв за успішне завершення навчання та здачу ними іспиту, — повідомив прокурор міста Мукачева Віктор Данканич.

Наразі викладача усунуто від виконання ним посадових обов’язків та обрано міру запобіжного заходу – домашній арешт.

За санкцією ч.3 ст. 368 КК України викладачу загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Зараз черга за судом, який і визначить подальшу долю викладача-хабарника.

Прес-служба прокуратури Закарпаття

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

2 відповіді до “Мукачівському викладачу-хабарнику загрожує до 10 років позбавлення волі”

  1. Этот университет крышует сам Иван Балога, поэтому хочется верить,что этот взяточник-военный пенсионер никогда уже не вернется в мду, чтобы не заниматся поборами от студентов. Это семейство Ямчуков в мду корни давно пустило, а ректор щербан все прикрывает.Поговаривают, что они уже договорились, а суд всего лишь формальность, потому как еле ждут чтоб Ямчук В.П. вернулся на работу, что бы завистникам утереть нос, посмотрим как фемида поведет себя в этой ситуации.

  2. ПОСМТРИМ КАК “ОПРАВДАЮТ” ВЗЯТОЧНИКА ИЗ МДУ ЯМЧУКА В.ГОВОРЯТ ЧТО ВЕРНЕТСЯ НА РАБОТУ ДАЛЬШЕ БРАТЬ ВЗЯТКИ. ГНАТЬ В ТРИ ШЕИ ЗА ГРАТИ И ПУСТЬ ВСЕ ВЕРНЕТ ГОСУДАРСТУ, ЧТО ОТОБРАЛ У СТУДЕНТОВ. А ВООБЩЕ ЄТИМ УЧЕБНІМ ЗАВЕДЕНИЕМ ОПЕКАЕТСЯ САМ ИВАН БАЛОГА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *