Letyshops

Мукачівська міськрада незаконно продала землю автовокзалу

 вокзал м2Закарпатська облдержадміністрація подала в Мукачівський міськрайонний суд адміністративний позов на Мукачівську міську раду про визнання незаконним і скасування рішення міськради про продаж земельної ділянки автовокзалу.

Нагадаємо, що 23 червня цього року Мукачівська міськрада, дала дозвіл на продаж ділянки загальною площею 1,6984 гектара території Мукачівського автовокзалу за ціною 582 гривні за один квадратний метр.

– Земля передана з комунальної власності у приватну з грубим порушенням законодавства, – йдеться в адміністративному позові. – Адже  ділянки державної чи комунальної власності, у тому числі з розташованими на них об’єктами нерухомого майна, підлягають продажу окремими лотами на конкурентних засадах (земельних торгах).

Покупець, що придбав ділянку, не має жодних прав чи підстав на викуп землі саме в такій конфігурації та площі – з дорогами та землями загального користування. Питання передачі землі, яка належить територіальній громаді, не погоджувалось уповноваженим на це органом – земельною комісією Мукачівської міської ради. Більше того, ця комісія не рекомендувала приймати відповідне рішення через явні порушення. У рішенні міськради та додатку до нього є розбіжності, а саме – відсутність арифметичного пояснення загальної вартості земельної ділянки (експертної та договірної).

Повідомляє офіційний сайт Геннадія Москаля.

 

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Мукачівська міськрада незаконно продала землю автовокзалу”

  1. це мабуть остання оборудкак банди балоги, досить може вже своєю більшістю чинити безчинство, розкрадати землі, майно, під головуванням голови земкомісії незмінного роками слуги балоги, брата злодійки колишньої заступниці мера Ани Іваницької, яка майє відповісти за все награбоване майно за час служби на державу. скільки можна у Мукачеві обманювати мешканців, робити вигляд, що мер та його молода команда “дбає” про громаду, а самі глумляться над людською гідністю
    Якщо прийде час щодо ревізії чи аудиту міської ради, то думаю треба тюрми будувати…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *