Москаль “наїхав” на Великоберезнянську райраду

княгиня3Закарпатська обласна держадміністрація подала адміністративний позов на Великоберезнянську районну раду, яка 22 червня цього року своїм рішенням визнала незадовільною роботу Ужанського національного природного парку.

– Чинним законодавством Великоберезнянська районна рада не наділена повноваженнями надавати оцінки роботі національних природних парків, які входять до сфери управління Міністерства екології та природних ресурсів України. –  йдеться в позові. – Тому рішення райради прийняте з перевищенням повноважень і грубими порушеннями Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про охорону навколишнього природного середовища» та «Про природно-заповідний фонд України».

Облдержадміністрація просить Великоберезнянський районний суд визнати протиправним і скасувати рішення райради «Про роботу лісогосподарських підприємств району щодо раціонального та ефективного використання лісових ресурсів» у частині визнання роботи Ужанського національного природного парку незадовільною.

– Органи місцевого самоврядування повинні діяти виключно в межах своєї компетенції, встановленої Конституцією та Законами України, а не займатися фінансовими махінаціями чи самодіяльністю, – коментує адміністративні позови голова ОДА Геннадій Москаль. – Якщо вони не робитимуть це з власної волі, дотримуватися законодавства їх примусить суд.

Повідомляє офіційний сайт Геннадія Москаля.