До редакції «М-студіо» звернулася мати двох учасників АТО , жителька Мукачева. Жінка розповіла, що її двоє синів, демобілізувавшись з армії, за військову службу, повинні були отримати земельні ділянки. І якщо старшого сина до списків на земельні наділи включили, то молодший якимось чином опинився поза ними. Документи військового дивним чином «загубилися» два рази. А тим часом хлопці повернулися із зони АТО. Чи отримає залужену ділянку молодший брат та чи обіцяють владнати питання?
На підтримку воїна виступили представники волонтерських організацій та громадськість.


голова спилки Васько Владимир и его зам Рачковский возомнили из себя царей местного пошиба. они считают что АТОшники есть свои и не свои, они там вобще чуство реальности потеряли, со слов чиновников Васько советник у мера на зарплате, свой человек надьожний,дело ведь с землями і очередями. поетому и не удивительно что на етих двух из спилки поставлени полномочия по сбору документов, которими они манипулируют как им прикажут сверху
но удивительно что спилка ета и от города и района, тоесть обслуживает и район сидя в Ратуше