Москаль виграв від Балоги вже четвертий суд в Мукачеві (документ)

Москаль виграв від Балоги вже четвертий суд в Мукачеві (документ)

У четвер (7.09) Мукачівський міськрайонний суд продовжив і завершив розгляд адміністративного позову Закарпатської ОДА до Мукачівської міськради про визнання незаконним рішення міськради №736 від 7 липня цього року «Про перейменування назв вулиць, провулків, площ міста Мукачева». Нагадаємо, що цим рішенням міськрада, по-перше, всупереч законодавству перейменувала декомунізовані розпорядженням Геннадія Москаля вулиці Степана Бандери та Романа Шухевича давши їм назви Любомира Гузара та Андрея Шептицького, а також із грубим порушенням законодавства присвоїла відгалуженню вул.Трудової назву тупик Геннадія Москаля.
Участь у судовому засіданні, яке з перервами тривало близько двох годин, взяв особисто голова ОДА. У підсумку суд своєю постановою визнав незаконним рішення міськради і скасував його, стягнувши з відповідача на користь ОДА судові витрати в розмірі 2080 гривень.
– Своїм рішенням про перейменування декомунізованих вулиць Мукачівська міськрада продемонструвала не тільки власну юридичну безграмотність, але й цинізм, – прокоментував постанову суду Г.Москаль. – І мова не про найменування моїм іменем якогось тупика (мені ці дитячі «приколи», так би мовити, до лампочки), а про перейменування вулиць Степана Бандери та Романа Шухевича – національних героїв, які поклали за Україну свої життя. На цій зневазі до героїчних постатей наголосила навіть Українська греко-католицька церква, яка назвала рішення Мукачівської міськради маніпулятивним. Тому ухвала суду є цілком закономірною як з точки зору закону, так і з точки зору моралі. До речі, мукачівська влада з тріском програла вже четвертий позов, які були ініційовані Закарпатською ОДА і особисто мною. Це доказ того, що вона систематично порушує закони і Конституцію України, що є прямою підставою для розпуску Мукачівської міськради рішенням Верховної Ради України.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *